Nowa kampania marki Żywiec Zdrój

0

Wystartowała nowa kampania marki Żywiec Zdrój. Jej celem jest zachęcenie Polaków do podjęcia działań na rzecz natury, m.in. do sadzeń drzew.

www.koceo.pl - największy wybór koców, pledów i narzut w Polsce

Kampania jest realizowana w ramach programu „Po Stronie Natury”, którego ambasadorką już po raz drugi została Martyna Wojciechowska.

– Zachęcam Polaków, żeby byli po stronie natury, bo chcę zwrócić ich uwagę na dwie rzeczy – właśnie na naturę, która nie jest nam dana raz na zawsze, o czym na co dzień nie pamiętamy oraz na to, że każdy z nas ma nią wpływ – mówi Wojciechowska i podkreśla, jakie znaczenie mają codzienne pozornie małe gesty.

– Zależy mi na tym, aby moja córka mogła korzystać z dobrodziejstw natury, żeby miała dostęp do czystej wody – dodaje. – Gdyby w Polsce każdy postępował z szacunkiem dla środowiska naturalnego, to ludzi po stronie natury byłyby miliony, a to wielka moc.

Spoty zachęcają do działania

Od 21 marca w ramach kampanii równolegle emitowane są dwa spoty, tworzące spójną całość. W pierwszym z nich, prezentowanym poniżej, narratorem opowieści jest natura, która głosem Martyny Wojciechowskiej prosi dzieci, aby te zaangażowały dorosłych w działania na rzecz ochrony zasobów naturalnych. Spot wyświetlany będzie w czterech wersjach – w każdej z nich, bohaterem będzie inne dziecko.


W drugim spocie dzieci wraz z ambasadorką sadzą drzewa i zachęcają wszystkich do włączenia się w program “Po Stronie Natury”.

Żywiec posadzi szósty milion drzew

Aby pomóc naturze Żywiec Zdrój wraz z partnerami posadzi w tym roku szósty milion drzew.
– Aby wprowadzić realną zmianę potrzebne jest zaangażowanie nas wszystkich – mówi Inga Songin, Dyrektor Marketingu i PR Żywiec Zdrój. – Dlatego w tym roku wspólnie z partnerami i konsumentami posadzimy kolejny milion drzew, aby chronić naturalne zasoby.

(fot. http://zywiec.naszemiasto.pl/)

Do programu „Po Stronie Natury” przyłączyć może się każdy – wystarczy przyjść na jeden z pikników organizowanych przez markę i odebrać sadzonkę drzewa w zamian za 10 pustych plastikowych butelek. Najbliższe pikniki odbędą się na Placu Napoleona w Krakowie (20-21.V.2017), Rynku w Katowicach (27-28.V.2017) oraz na Targu Węglowym w Gdańsku (3-4.VI.2017). Sadzonki drzew są także dostępne na stoiskach przed wybranymi sklepami sieci Biedronka na terenie całej Polski.

Red Lychee - Koce i Pledy z Najlepszej Wełny i Kaszmiru
Udostępnij:

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.