O portalu

WodaPress.pl to portal informacyjny poświęcony szeroko pojętej branży wody butelkowanej. W portalu można znaleźć najnowsze, codziennie aktualizowane, obszerne informacje związane z tematyką wody pitnej, począwszy od jej rodzajów, czy źródeł, poprzez sposoby butelkowania, uszlachetniania, sprzedaży, kanałów dystrybucji oraz jej odpowiedniego spożycia. W wyczerpujący sposób umieszczamy informacje na temat wody, jako źródła zdrowia. WodaPress.pl jest dedykowany osobom, które z branżą wody związane są nie tylko zawodowo. Wiele cennych informacji znajdą tu osoby, propagujące zdrowy styl życia, którego nierozłącznym elementem jest, nie tylko częste, ale odpowiednie picie wody.

Z uwagą przyglądamy się rynkowi HoReCa, będący głównym odbiorcą wody premium. Porównujemy standard hoteli i lokali gastronomicznych. Śledzimy zwiększającą się świadomość polskich konsumentów, ich odczucia estetyczne, przywiązywanie wagi do dobrego jedzenia. Z satysfakcją obserwujemy znikające ze stołów dobrych restauracji dzbany z nie wiadomo skąd nalaną wodą.

Docieramy do przedstawicieli przemysłu związanego z wodą butelkowaną. W portalu nie brakuje wywiadów ze znanymi postaciami bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanymi w branżę.

Misją portalu jest wysoki poziom merytoryczny publikowanych artykułów oraz udostępnianie rzetelnych analiz i raportów. Informacje z WodaPress.pl są często cytowane przez największe krajowe media i ukazały się w wielu ogólnopolskich magazynach drukowanych.

Główne działy portalu

W portalu występuje wyraźny podział na kilka działów tematycznych. Są one dedykowane różnym odbiorcom i ułożone w ten sposób, aby każdy z łatwością dotarł do interesujących go tematów. Są to:

Wiedza.wodapress.pl – Dział zawierający podstawowe informacje na temat wody, jej źródeł, rodzajów, czy jakości. Tutaj można poznać historię wody i ciekawostki na jej temat. Ten dział, to coś w rodzaju vademecum konsumenta wody butelkowanej.

Wiadomości.wodapress.pl – W dziale wiadomości na bieżąco publikujemy najważniejsze dla branży tematy, prezentujemy komentarze, opinie osób z branży i ekspertów. Dostarczamy aktualne i rzetelne informacje z zakresu nowości na rynku wód butelkowanych, zmian, trendów, prawa, nowych technologii. Ponadto publikujemy wiele informacji około-branżowych.

Rankingi.wodapress.pl – Misją prezentowanych w tej sekcji rankingów przygotowywanych przez nasz zespół jest niezmiennie dostarczanie informacji o tym, jak oceniane są wody butelkowane, ich smak, zdrowotność, jakość. Poza zestawieniami wód publikujemy rankingi różnych produktów, marek, miejsc, wydarzeń, czy smaków, związanych ściśle z branżą wód butelkowanych lub około-branżowych.
Nasze rankingi powstają na podstawie opinii użytkowników, testów, recenzji i wielkości sprzedaży. Dla naszych czytelników zbieramy dane z rynku, starannie je weryfikujemy i publikujemy w czytelnych zestawieniach. Te zestawienia przedstawiają rzetelną listę produktów i usług w danej kategorii, które są godne polecenia.

Analizy.wodapress.pl – Tutaj prezentujemy przygotowywane przez nas profesjonalne raporty na temat wód butelkowanych i analizy poszczególnych rynków związanych z branżą. Materiały prezentowane w tej części portalu najczęściej są okrojoną wersją tych, które są u nas dostępne za opłatą. Na zamówienie wykonujemy obszerne, szczegółowe raporty i analizy rynków w poszczególnych krajach. Dane z przygotowywanych przez nas dokumentów są często wykorzystywane i cytowane przez największe krajowe media. Aby dowiedzieć się więcej lub zamówić profesjonalne dokumenty należy skontaktować się z działem analizy rynków: analizy@wodapress.pl

WodyŚwiata.wodapress.pl – Tutaj w dużym skrócie charakteryzujemy rynek wód butelkowanych na poszczególnym kontynencie, czy w danym kraju. Wymieniamy marki występujące w danym kraju, a bardziej znaczące i warte uwagi wody wyszczególniamy i opisujemy. Ten dział jest na bieżąco aktualizowany i modyfikowany.

Etykieta.wodapress.pl – To nic innego jak saviore-vivre spożywania wody. Tutaj nasi czytelnicy znajdą zbiór cennych wskazówek jak serwować wodę, w jakich naczyniach, w jakiej temperaturze, z czym ją łączyć, a z czym nie. Dowiadują się, że to, jaki rodzaj wody podajemy, w czym i na jaką okazję, ma spore znaczenie.

Polecane.wodapress.pl – W tej sekcji znajdują się opisywane przez nas wyjątkowe miejsca, produkty i wydarzenia. Rzetelne artykuły mają na celu przybliżenie ich naszym czytelnikom i przedstawienie w zachęcający sposób.